دانلود اپلیکشن می‌بی‌نیم

دانلود

درباره کارتون ۳

سرویس «کارتون ۳» یک سرویس ارائه محتوای ویدیویی ویژه کودکان است. این سرویس هم از طریق وب و هم از طریق اپلیکیشن موبایل ارائه شده و برای همه مشترکین همراه اول قابل استفاده است.
ویدیو‌های سرویس «کارتون ۳» شامل انیمیشن، کارتون یا فیلم‌هایی هستند که برای کودکان گلچین شده‌اند، اگرچه که نوجوانان و بزرگسالان نیز از مخاطبین این سرویس باشند.
محتوای گزینش شده در سرویس «کارتون ۳»، توسط روانشانسان و متخصصین کودک و با مشاوره مستقیم فعالان این حوزه تهیه شده است. «کارتون ۳» با این رویکرد ایجاد شده که هر انیمیشنی یا هر شخصیت کارتونی یا عروسکی مناسب کودکان و خاصه خردسالان نیست. با اپلیکیشن «کارتون ۳» اطمینان خواهید داشت که کودک به غیر از کارتون و محتوای آموزشی امن، به محتوای دیگری دسترسی ندارد. محتوای سرویس «کارتون ۳» ضمن آنکه برای همه سنین و حتی بزرگسالان مناسبند، مخاطره‌ای برای کودکان و خردسالان فراهم نمی‌آورند. این گزینش محتوا بر اساس نظرات تیم مشاوره محتوای شرکت آتی‌تل و با همکاری متخصصان حوزه کودک صورت می‌گیرد.
محیط نرم‌افزار به نحوی طراحی شده که دسترسی به محتوا برای کودکان ۳ سال به بالا امکانپذیر بوده و تست شده است. همچنین محتوا در محیطی امن و مناسب برای کودکان ارائه می‌شود، به نحوی که ارائه محتوای پاک و مناسب به کودکان در آن تضمین شده است.
آموزنده بودن، سرگرم کننده بودن، عاری بودن از خشونت و همخوانی با فرهنگ ایرانی از اصلی‌ترین موارد انتخاب محتوای سرویس چوکولو می‌باشند.
محتوای «کارتون ۳» مرتبا به روز می‌شود و هر ماه صدها ویدیوی جدید به آن افزوده می‌شود.


در صورت تمایل به لغو عضویت میتوانید off و یا خاموش را به شماره ۹۸۳۰۷۲۱۵ ارسال کنید.